Рыбный мир «ОКЕАНИЯ» 

Киев

Сферы деятельности

Розничная торговля

Я хочу тут работать
×

Рыбный мир «ОКЕАНИЯ» 

Рибні супермаркети та магазини Рибний Світ «Океанія» - це величезний вибір рибної продукції та супутніх товарів. У магазинах представлена рибна гастрономія, в'ялена риба, риба холодного і гарячого копчення, жива, заморожена, солона, охолоджена, рибна кулінарія, свіжоприготовані суші, рибна ікра різних видів.

Рибний Світ «Океанія» - це знахідка не тільки для гурманів, а й для новачків поваренного мистецтва. Приміром, супермаркет у Києві представляє собою величезний торговий павільйон площею 1 900 кв.м., в якому Ви можете не тільки купити морепродукти, а й придбати супутні товари - соки, чай, газовані напої, товари для приготування суші, приправи, хлібобулочні вироби.В супермаркетах представлена продукція виключно натурального походження. Ви можете бути впевнені, що продукція власного виробництва, представлена на вітринах і прилавках рибного магазину - це товари 100%-во органічного походження, без шкідливих добавок і барвників. Саме тому термін зберігання такої продукції невеликий, адже в ній просто немає консервантів.

Риба та морепродукти постачаються в замороженому та охолодженому  вигляді в найкоротші терміни, та переробляються у власному виробничому цеху. Серед продукції власного виробництва: рибні пресерви, слабосолений лосось в герметичних упаковках, салати, риба на грилі, суші.Якщо ж Вам необхідно купити морепродукти для потреб кафе, ресторану або власного магазину, ми завжди до Ваших послуг. Виробничі та складські потужності нашого рибного супермаркету в Києві дозволяють нам продавати морепродукти оптом.Рибний Світ «Океанія» - це рибні супермаркети в Вишневому, с. Стоянка, с. Віта-Поштова, в яких Ви можете не тільки купити рибу та морепродукти до вечері, замовити рибу на грилі, яка готується при вас, а також побачити процес приготування суші, смачно перекусити в кафе «Єсенін», випити запашної кави. Бажаємо Вам приємних покупок і смачних рибних страв! Нехай кожен день тижня буде рибним!